Oddajemy do Państwa dyspozycji przestronne pokoje oraz apartamenty.

Standardowe wyposażenie pokoju: łóżko, szafa, biurko, stolik, dwie butelki wody mineralnej, TV LCD z dostępem do wielu kanałów (w tym wielojęzyczne), dostęp do internetu za pomocą WiFi, telefon, żel pod prysznic, szampon, mydełko, łazienka z kabiną prysznicową, żelazko i deska do prasowania (na życzenie).

 

Pokój jednoosobowy

od 200 zł

Pokój przeznaczony dla jednej osoby. Część pokoi posiada widok na przepiękne Centrum Edukacji i Promocji Regionu. Pokój wyposażony w funkcjonalne meble oraz telewizor. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową.
Galeria zdjęć ›

Pokój dwuosobowy

od 250,00 zł

Pokój przeznaczony dla dwóch osób. Część pokoi posiada widok na przepiękne Centrum Edukacji i Promocji Regionu. Pokój wyposażony w funkcjonalne meble oraz telewizor. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową.
Galeria zdjęć ›

Apartament w Hotelu Szymbark

od 390 zł

Hotel Szymbark posiada 7 tematycznych apartamentów m. in. Leszka Możdżera, Waldemara Malickiego czy Konstantego Kulki. W każdym z tych pokoi możemy odnaleźć dusze każdego z tych znamienitych artystów, a każdy z tych pokoi doskonale ukazuje temperament każdego z nich.

Dodatkowe informacje:

  • Dziecko do lat 3 pobyt bezpłatny, jeżeli śpi na obecnym łóżku,
  • Dostawka do każdego z pokoi wiąże się z dopłatą w wysokości 80 zł.

W przypadku osób przebywających w hotelu dłużej niż dobę pobrana zostanie opłata klimatyczna w wysokości 2,50 zł./os. za każdą rozpoczętą dobę pobytu (płatność wyłącznie gotówką w recepcji hotelu).


Kaszubskie Centrum Kongresowe Sp. z o.o. jest Benificjentem Polskiego Funduszu Rozwoju S.A. i uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 ”.

Hotel Szymbark / hotelszymbark.pl / 2021

Projekt i realizacja: StudioArt.biz & Studio Goldinus

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Zarezerwuj pokój online!
Zobacz oferty specjalne!
Skontaktuj się z nami!